#projekty

galeria handlowa, galeria nyska, centrum handlowe Nysa, Nyska, w Nysie, zabytki, najtaniej w Nysie, przyroda, rekreacja, odpoczynek, zakupy, centrum Nysy, najlepsze w Nysie, wynajem w nysie, lokale, wynajem powierzchni biurowych, sklepowych, apartamenty, najlepsze, wysoka jakość, najlepsze zakupy

 • Home

 • "Pokochałem to miasto i jego mieszkańców" Eryk Wiecimok po odebraniu nyskiego Trytona

  Warto przypomnieć, że inwestor Galerii Nyskiej - Eryk Wiercimok jest też laureatem nagrody Nyskiego Trytona. Po odebraniu tego prestiżowego wyróżnienia w 2009 bardzo ciepło wyraził się o Nysie i jej mieszkańcach. 

  -Zaniemówiłem - powiedział tuż po otrzymaniu statuetki Trytona (jak już odzyskał głos). - Nie liczyłem, że ktoś doceni to, co robię. W końcu przywracam Nysie i zabytkom dawny wizerunek nie dla splendoru i chwały, tylko dlatego, że to lubię.

  Wiercimok podkreślił przy okazji, że tak naprawdę to jego małżonka jest siłą sprawczą wszystkich przedsięwzięć. To ona namawia pana Eryka do działań.

   

 • 523 okazy roślin w 79 gatunkach

  Aranżacja trzeciego piętra Galerii Nyskiej może okazać się również gratką dla miłośników flory. Mieszkańcy apartamentów będą mogli bowiem podziwiać aż 523 okazy roślin w 79 gatunkach i odmianach. Rozlokowane w donicach przy apartamentach będą współtworzyć niepowtarzalny klimat tego unikatowego obiektu. Dużym skupiskiem zieleni będzie też mieszcząca się na trzecim piętrze kawiarnia. Liczymy, że sprowadzone okazy będę cieszyć oko lokatorów w czasie ich spotkań. Dla zainteresowanych poniżej prezentujemy kompletny wykaz roślin jakie znajdą się na szczycie Galerii Nyskiej.

   

   

 • Aleksandra Wiercimok - ambasadorka przedsiębiorczości kobiet

  Dziś nieco przybliżymy państwu postać Aleksandry Wiercimok inwestorki Galerii Nyskiej i jednej z ambasadorek przedsiębiorczości kobiet. 

  Założycielka, właścicielka i szefowa Firmy Handlowo Usługowej Wiercimok Aleksandra i Justyna w Nysie. Jest współwłaścicielką Centrum Handlowego w Niemodlinie, przedstawicielką Firmy Nurkowej „Extream” we Wrocławiu. Wspólnie z mężem zajmują się rekonstrukcją historycznych kamieniczek w Nysie i Niemodlinie. W roku 2007 zakończyli budowę Ratusza w Nysie, który odbudowali z własnych środków zachowując jego przedwojenny kształt architektoniczny. Ich działalność została uhonorowana w 2008 nagrodą Nyskiego Trytona przyznawaną osobom, które przyczyniają się do rozwoju i promocji miasta. Chętnie angażuje się w działalność społeczną i pomaga organizacjom pozarządowym.

 • Apartamenty

  Na 3 piętrze naszej pięknej Galerii Nyskiej  będą znajdowały się 22 prestiżowe, unikatowe apartamenty. Wzdłuż granitowych alei o łącznej długości prawie 100 mb (500 m2) będą wybudowane stylowe donice, w których znajdować się będą pieczołowicie zaprojektowane i dobrane rośliny ozdobne. W głównej mierze będą to krzewy zimozielone z liścia kwitnące i rośliny iglaste. Prym będą wiodły azalie japońskie, rododendrony, kiścienie, pierysy i głogowniki oraz odmiany cisów, jałowców i minaturowych świerków. Karłowe odmiany kolorowych z liścia berberysów i delikatne małe drzewka różnych odmian klonów palmowych (ulubione drzewka Pani Oli - właścicielki Galerii) będą wzbogacały okazałe kompozycje roślin.

 • Coraz więcej lokali w Galerii Nyskiej zostaje wykupionych

  Mimo, iż Galeria Nyska jest wciąż w trakcie budowy coraz więcej inwestorów jest zainteresowanych wynajmem jej pomieszczeń. Na zamieszczonych rzutach mogą Państwo zobaczyć, iż większość partru, a także pojedyncze lokale na piętrach są już zajęte. Przez poszanowanie intersów inwestorów postanowiliśmy nie ujawniać ich nazwisk, nazw firm czy marek. 

 • Damian Żukiewicz o swoim mentorze

  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału wideo w którym Damian Żukiewicz opowie Państwu o swoim mentorze w dziedzinie inwestycji - Eryku Wiercimoku.

  https://www.youtube.com/watch?v=7CHka8Yvp3Q

 • Galeria Nyska połączy wiele funkcji

  Nysa - miasto liczące 50 tys. mieszkańców - doczeka się otwarcia unikalnego i multifunkcyjnego projektu, zlokalizowanego w centrum zabytkowego rynku. W czwartym kwartale 2019 r. zostanie oddany do użytkowania pierwszy etap nowego obiektu handlowego - Galerii Nyska.

 • Inwestor musiał sprostać wielu wyzwaniom

  Inwestor musiał sprostać wielu wyzwaniom, z których na pewno największym była lokalizacja budynku w sercu Zabytkowej Starówki. Pracom ziemnym przez kilkanaście miesięcy towarzyszyła grupa archeologów, starannie badająca wydobyty materiał. W przebrnięciu przez procedury związane z historią, która utkwiła głęboko pod ziemią pomogło z pewnością doświadczenie, które Inwestor nabył podczas budowy, renowacji kilku kamienic będących nieodzowną częścią projektu, w których już teraz znajdują się lokale usługowe oraz biura - zlokalizowanych w sąsiedztwie Galerii Nyskiej.

 • Obiekt w sercu nyskiego Rynku wciąż rośnie i nabiera ostatecznego kształtu, a mieszkańcy pytają "Jakie tam znajdziemy sklepy"?

  W Galerii Nyskiej znajdzie się około 35-lokali przeznaczonych pod handel oraz usługi, które zajmą I i II kondygnację. Na III kondygnacji znajdą się biura, a na IV lokale mieszkalne z własnymi mini ogródkami. Poziom -I będzie stanowił parking. Cały obiekt ma liczyć ponad 12 tysięcy m2.

   

 • Oficjalny adres Galerii Nyskiej

  Galeria Nyska - unikatowy, multi funkcyjny obiekt w samym sercu zabytkowego rynku już niebawem otworzy swe drzwi dla klientów i lokatorów pod oficjalnym adresem:

  48-300 Nysa, Rynek 40 

 • Video

 • Wizualizacja aranżacji trzeciego piętra Galerii Nyskiej

  Pragniemy poinformować Państwa, że film z pełną trójwymiarową wizualizacją aranżacji trzeciego piętra Galerii Nyskiej jest już dostępny na naszej stronie oraz na youtubowym kanele Studia ArtGarden Project. .

  Jest to wersja ostateczna pokazująca zarówno zewnętrzny wygląd apartamentów oraz alejek jak i elewacje oraz plany projektu. Przekonajcie się jak już niebawem będzie prezętował się ten unikatowy, mulitfunkcyjny obiekt.

  https://galerianyska.pl/video.html

  https://www.youtube.com/watch?v=4JA8VYb6fqk

 • ZAINTERESOWANIE GALERIĄ NYSKĄ ROŚNIE

  Dużym zaskoczeniem okazała się dla nas popularność filmu z trójwymiarowej wizualizacji Galerii Nyskiej umieszczonego na Youtubowym kanale Studia ArtGarden Project. W zaledwie 5 dni od opublikowania projektu odnotowano blisko 800 wyświetleń. Pragniemy podziękować z tego miejsca za tak duże zainteresowanie, a także podkreślić, że projekt ten jest wciąż udoskonalany. W ciągu najbliższych kliku dni opublikowana zostanie wersja aranżacji zaakceptowana w 95% przez samego inwestora projektu GALERII NYSKIEJ - APARTAMENTY. Oprócz przedstawienia finalnego wyglądu apartamentów zostanie ona wzbogacona o ścieżkę muzyczną oraz panoramiczne zdjęcia otoczenia budynku.

 • Zdjęcia

 • Sport i rekreacja

 • Galeria

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony internetowe w Nysie