Oferta

TWOJE NOWE MIEJSCE

Zaplanowano 5 kondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 12300m2
Zaplanowano 5 kondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 12300m2

Galeria Nyska serdecznie zaprasza państwa do współpracy, oferujemy nowoczesne miejsca handlowe oraz usługowe zapewniamy doskonałą lokalizację w ścisłym centrum Nysy.

Centrum Sp. z o.o. jako wiodący inwestor w branży budowlanej oraz lider w zakresie budowy i wynajmu powierzchni usługowo-handlowych, zwraca się do Państwa z wyjątkową ofertą współpracy. Nasza oferta wiąże się z planowanym w połowie 2020 roku, uruchomieniem galerii handlowej, usytuowanej w ścisłym centrum Nysy.

Galeria Nyska, jedyny tego typu obiekt w powiecie nyskim, powstała w najbardziej prestiżowym miejscu - w ścisłym centrum miasta. Miejsce to, umożliwia naszym partnerom świadczenie usług, skierowanych do niemal wszystkich grup konsumenckich, w bardzo szerokim zakresie. Lokalizacja Galerii Nyskiej, poza niewątpliwym walorem prestiżu, posiada szereg innych,
istotnych dla biznesu zalet.

Galeria Nyska - historyczna zabudowa w nowoczesnym stylu
W zasięgu oddziaływania Galerii znajduje się około
177 000 mieszkańców Nysy oraz powiatu.

 

Całotygodniowy ruch pieszych, o najwyższym stopniu natężenia, nieosiągalny w innej lokalizacji. Wejścia do Galerii Nyskiej skierowane są wprost na najważniejsze trasy komunikacji pieszej śródmieścia Nysy i pobliskie deptaki.

Dwa przystanki autobusowe usytuowane przy samej Galerii Nyskiej, dla bezpłatnej obsługi klientów Galerii i pasażerów nyskiego MZK. Galeria Nyska znajduje na wyznaczonej przez gminę wahadłowej trasie świadczenia bezpłatnych usług przewozowych, przy wykorzystaniu nowoczesnych autobusów elektrycznych. Zgodnie z projektem, autobusy te będą kursowały co 15 minut. Zagwarantowanie komfortowych, bezpłatnych dojazdów bezpośrednio do Galerii Nyskiej, to bardzo istotne rozwiązanie z punktu widzenia konsumenta.

galeria_w_nysie-1.jpg
W promieniu 5 minut od Rynku mieszka ok. 10 000
osób, trzy raz tyle przechadza się
codziennie handlowymi ulicami Starego Rynku.

 

 

 

Klientom, którzy wybiorą dojazd własnym samochodem, oferujemy 350 miejsc parkingowych w strefie zewnętrznej, oraz 80 miejsc parkingowych w parkingu podziemnym Galerii Nyskiej. W całym Śródmieściu i na drogach dojazdowych do centrum, funkcjonował będzie specjalny sytem informacji dla kierowców ITS. System ten będzie informował kierowców m.in. o ilości wolnych miejsc parkingowych w okolicy Galerii i wskazywał najlepszą trasę dojazdu do tych miejsc.

Galeria Nyska powstaje przy uwzględnieniu najnowocześniejszych rozwiązań architektonicznych. Tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo przebywających w niej konsumentów. Ma to pozytywny wpływ na wydłużony czas pobytu w Galerii. Zaplanowano podjazdy dla osób niepełnosprawnych, ruchome schody i trzy windy.

 

 

 

Do dyspozycji Najemców przygotowane jest około 35 lokali o łącznej powierzchni co najmniej 5000 GLA
Do dyspozycji Najemców przygotowane jest około
35 lokali o łącznej powierzchni conajmniej 5000 GLA

Dla zwiększenia komfortu konsumentów i zatrzymaniu ich na dłużej, pomiędzy Ratuszem, a budynkiem Galerii Nyskiej tworzymy atrakcyjny deptak z bezpośrednimi wejściami do obu budynków.


W zasięgu oddziaływania galerii znajdzie się ponad 177.000 mieszkańców Nysy i okolic. Budynek ma cztery kondygnacje i podziemny parking dla klientów. Całkowita powierzchnia użytkowa, to ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych. Parter i I piętro przewidziany jest dla handlu, na II piętrze będą usługi, a najwyższa kondygnacja to wyjątkowe apartamenty na sprzedaż. 

Centrum Sp. z o. o., proponuje Państwu współpracę w ramach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej i świadczonych usług. Zwracamy się do Państwa, gdyż tak wyjątkowe miejsce, jakim będzie Galeria Nyska, stanie się jeszcze bardziej prestiżowe dzięki obecności w niej Państwa Firmy. Najwyższe standardy świadczonych usług oraz zaufanie konsumenckie, jakie posiada Państwa Firma pozwoli nam wspólnie rozwijać naszą działalność.

 

 

W Galerii Nyskiej zbiegają się najważniejsze ciągi piesze śródmieścia Nysy
W podziemiu na klientów Centrum czekać będzie parking, który pomieści 80 aut, a dodatkowe 300 miejsc wygenerowane zostanie dzięki modernizacji Rynku.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony internetowe w Nysie