Obiekt w sercu nyskiego Rynku wciąż rośnie i nabiera ostatecznego kształtu, a mieszkańcy pytają "Jakie tam znajdziemy sklepy"?

W Galerii Nyskiej znajdzie się około 35-lokali przeznaczonych pod handel oraz usługi, które zajmą I i II kondygnację. Na III kondygnacji znajdą się biura, a na IV lokale mieszkalne z własnymi mini ogródkami. Poziom -I będzie stanowił parking. Cały obiekt ma liczyć ponad 12 tysięcy m2.

Na odpowiedź dotyczącą listy lokali zapewne przyjdzie nam jeszcze poczekać. Właśnie ruszyła tzw. komercjalizacja obiektu.

"Bardzo cieszę się, że jako Arrowhead zostaliśmy obdarzeni zaufaniem i będziemy mogli komercjalizować tak unikalny projekt, jakim jest Galeria Nyska. Obiekt ten, stanie się niezaprzeczalnie kulturowym centrum Nysy, a słowo centrum będzie miało dokładnie odzwierciedlenie w planie miasta. Aby przedostać się przez Rynek, ze strony wschodniej do zachodniej i południowej do północnej, piesi będą musieli przespacerować się przez wnętrza galerii stając się jej klientami."

 

Kamil Grot, prezes zarządu Arrowhead dla propertynews.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony internetowe w Nysie