Galeria Nyska połączy wiele funkcji

Nysa - miasto liczące 50 tys. mieszkańców - doczeka się otwarcia unikalnego i multifunkcyjnego projektu, zlokalizowanego w centrum zabytkowego rynku. W czwartym kwartale 2019 r. zostanie oddany do użytkowania pierwszy etap nowego obiektu handlowego - Galerii Nyska.

Inwestor - spółka Centrum, której prezesem jest Eryk Wiecimok - zaplanował 5-kondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej 12,3 tys. mkw. Do dyspozycji najemców przygotowane jest około 35 lokali o łącznej powierzchni co najmniej 5 tys. GLA. Lokale będą zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze. Kolejne piętra będą przeznaczone na biura oraz luksusowe apartamenty z widokiem na Rynek. W podziemiu na klientów centrum czekać będzie parking, który pomieści 80 aut, a dodatkowe 300 miejsc wygenerowane zostanie dzięki modernizacji Rynku.

 

 W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się około 177 tys. mieszkańców Nysy oraz powiatu nyskiego. Swoje przystanki pod głównymi wejściami Galerii mają dwa elektryczne autobusy lokalnej linii, które transportują ludzi, pomiędzy najbardziej atrakcyjnymi ulicami handlowymi miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie, w promieniu zaledwie 5 minut od Rynku mieszka około 10 tys. osób, a co najmniej trzy raz tyle przechadza się codziennie handlowymi ulicami Starego Rynku.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony internetowe w Nysie